Odchudzanie Primavera > Wczasy Odchudzające
Primavera Skuteczne odchudzanie nad morzem

Wczasy Odchudzające

Zastanawiasz się jak zdrowo i skutecznie schudnąć oraz gdzie pojechać na wczasy odchudzające?  Skuteczne odchudzanie nad morzem tylko w Primavera Jastrzębia Góra! Tym razem i Tobie się uda!   

Polecane Wczasy Odchudzające Prima Figura w Primavera Jastrzębia Góra prowadzone są zgodnie z filozofią PrimaLife.

PrimaLife to zrównoważony styl życia. Plan złożony z 4 harmonijnie działających ze sobą elementów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji oraz psychologii.

CO WYRÓŻNIA WCZASY ODCHUDZAJĄCE PRIMALIFE FIGURA W PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA?

Primavera Jastrzębia Góra to wyjątkowe miejsce, w którym dzięki pomocy i opiece najlepszych trenerów i specjalistów z zakresu dietetyki, sportu, kosmetologii, rehabilitacji i psychologii, osiągniesz upragniony cel. Wczasy wspomagające odchudzanie to idealne połączenie treningu, diety i regeneracji ciała i umysłu nad morzem.

ODCHUDZANIE – JAKĄ DIETĘ MOŻNA OTRZYMAĆ?

Skuteczne Odchudzanie w Primavera Jastrzębia Góra to indywidualne konsultacje, podczas których dobierany jest odpowiedni rodzaj zdrowej, sycącej, zbilansowanej i smacznej diety – 5 posiłków dziennie (w zależności od potrzeb dieta 1000, 1300 lub 1600 kcal). Istnieje również możliwość wyboru diety wegetariańskiej oraz skorzystania z programu oczyszczającego detox.

PLAN TRENINGOWY – Z JAKICH ZAJĘĆ MOŻNA SKORZYSTAĆ ?

Atutem naszych Wczasów Odchudzających Prima Figura jest bogaty i różnorodny plan treningowy, dzięki któremu gubisz zbędne centymetry z uśmiechem na twarzy. W ramach oferty przygotowano zajęcia wspomagające odchudzanie np. poranne rozruchy, Nordic Walking, zajęcia w Strefie Aqua Gym (np. Aqua Classic, Aqua Plecy&Brzuch, Aqua Kickboxing), zajęcia na sali (m.in. Zumba energetyczna, Fat Body Burning, Body Warm Up, Fit Ball, Pilates). Po dniu wypełnionym aktywnościami zapewniamy relaks w Parku Wodnym i Strefie Saun, lub zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów i masaż ujędrniająco-wyszczuplających.

MASZ PYTANIA – SKONSULTUJ SIĘ Z NAMI!

Nie wiesz jaką ofertę wybrać dla siebie? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego pakietu.
Rozpocznij z nami skuteczne odchudzanie! >>