Opinie

 

Primavera Jastrzębia Góra – Wczasy Odchudzające opinie:

 

 

Sabina, luty 2018r.
Właśnie wróciliśmy z mężem z tygodniowego pobytu w ofercie Wczasów odchudzających w Primavera. Jesteśmy bardzo zadowoleni , wszystko idealnie przygotowane z całym harmonogramem pobytu i zajęciami ze specjalistami. Kadra prowadzących zajęcia wykwalifikowana , miła i zawsze służąca pomocą i dobrymi radami. Strefa spa, basenowa również bez zastrzeżeń. Kuchnia rewelacyjna Menu rozpisane na cały tydzień, posiłki przepyszne , pięknie podane. Kelnerzy i kelnerki bardzo miłe. Bardzo nam miło , że mogliśmy u Państwa gościć . Do zobaczenia za rok:)
(opinia pochodzi z serwisu www.facebook.com)

Olga, listopad 2017r.
Zajęcia sportowe na sali i na basenie, postawa trenerów, zainteresowanie sposobem, w jaki uczestnicy zajęć wykonują ćwiczenia. Rytuały w saunie – fantastyczny pomysł!

Dariusz, październik 2017r.
Bardzo dobry program ruchu fizycznego i żywieniowego, super trenerzy i kapitalna kuchnia. Profesjonalni trenerzy i fizykoterapeuci, bardzo dobrze ułożony program zajęć z możliwością wyboru treningów. Super plan!

Agnieszka i Tomasz, październik 2017r.
Uważam, że całe wczasy są na mega wysokim poziomie, a trenerzy jak i kuchnia i cała obsługa hotelu jest najlepsza na świecie. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!

Dorota, wrzesień 2017r.
Inteligentny program, dobrze dobrana i estetycznie podana dieta: BRAWO KUCHARZE, wykłady wspomagające zrozumienie tematów otyłości, dobrze dobrany program ćwiczeń i zajęć ruchowych.

Dorota, wrzesień 2017r.
Całość na 6. Świetna obsługa, trenerzy + urozmaicony jadłospis. Wspaniała atmosfera i b. dobre zaplecze sportowo-rekreacyjne, warsztaty. Wrócę tu 🙂

Lilla, wrzesień 2017r.
Po raz drugi odwiedziłam Primaverę. Byłam w zeszłym roku na tygodniowym pobycie i tak zasmakowałam w ich ofercie, że w tym roku spędziłam dwa, wspaniałe i szalenie aktywne tygodnie.
Piszę o pobytach aktywnych, (tzw.odchudzających), dla osób pragnących zgubić coś w swoim życiu, i niekoniecznie muszą to być kilogramy…
To wspaniałe miejsce dla każdego, kto kocha aktywny wypoczynek, zdrową i ciekawą kuchnię, a wszystko w otoczeniu pachnących żywicą sosen, plaży i szumu Bałtyku. Najlepsi trenerzy, urozmaicone zajęcia sportowe a dla pragnących relaksu – fantastyczne SPA.
Urządzony ze smakiem, w najlepszym guście hotel, fachowy i uprzejmy personel, miła atmosfera – dają poczucie relaksu i komfortu , a bogata oferta rekreacyjna – pozwala spędzić czas w dowolnie wybrany sposób.
Polecam serdecznie, bo warunki i troska o klienta są naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Od początku do końca- CZUŁAM SIĘ ZAPROSZONA, WYJĄTKOWA 🙂
W przyszłym roku też odwiedzę Primaverę, bo jest już na stałe wpisana w mój kalendarz najlepszych miejsc na URLOP TYLKO DLA MNIE

(opinia pochodzi z serwisu www.facebook.com)

Piotr, sierpień 2017r.
Z czystym sumieniem polecam te wczasy odchudzające (pakiet dla przyjaciół). Wyciągnęła mnie na nie żona :), ale nie żałuję! Wspaniały personel, który bardzo miło wspominam. Wszystko dopracowane, profesjonalne. Począwszy od diety, poprzez zajęcia sportowe, aż do masaży. Szczególne wrażenie zrobił na mnie duży wybór bardzo wartościowych warsztatów (nie takie, gdzie ktoś chce coś sprzedać, tylko cenna i bardzo przyjaźnie przekazana wiedza). Efekty też zadowalające. Byliśmy z żoną w czerwcu, teraz wracamy w listopadzie 🙂
(opinia pochodzi z serwisu www.wczasyodchudzajace.com)

Ewa, czerwiec 2017r.
Odchudzające wakacje w czerwcu. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Świetne zajęcia – bardzo duża ilość – od rana do wieczora. Jeśli chodzi o jedzenie – jest dobre ale było trochę za dużo papryki i pomidorów. Wspaniałe zaplecze dla dzieciaków – mnóstwo zajęć.
(opinia pochodzi z serwisu www.holidaycheck.pl)

Krysia, kwiecień 2017r.
Najlepsze wczasy odchudzające na jakich byłam! Mimo, że jadłam smacznie i nie czułam głodu osiągnęłam super efekt, który nie tylko dzięki zajęciom ruchowym, ale i warsztatom z trenerami, dietetykiem i panią psycholog z powodzeniem utrzymuję w domu! Nauczyłam się, jak jeść zdrowo, ćwiczyć oraz dbać o motywację.Gorące pozdrowienia dla wszystkich trenerów, personelu – bardzo mili i profesjonalni ludzie. Polecam wszystkim. Krysia
(opinia pochodzi z serwisu www.wczasyodchudzajace.com)

Anna, listopad 2016r.
Skorzystałam z oferty wczasów odchudzających. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Podziwiam profesjonalizm z jakim przygotowane są zajęcia sportowe oraz dieta dostosowana do każdego uczestnika.Posiłki smaczne i ładnie podane.Spa, masaże były dopełnieniem oczekiwań. Polecam!
(opinia pochodzi z serwisu www.pl.tripadvisor.com)

Ewa, maj 2016r.
Bardzo dobrze skomponowana dieta, smacznie i kolorowo, mimo niskiej kaloryczności nie byłam głodna. bardzo dobry program ćwiczeń. fajni ludzie, bardzo dobra obsługa, życzliwa, uczynna. na pewno wrócę tutaj nie raz.
(opinia pochodzi z serwisu www.pl.tripadvisor.com)

Katty, kwiecień 2016r.
Byłam w Primaverze z mamą na 6dniowych wczasach odchudzających. Hotel jest naprawdę ładny i świetnie położony. Pokój był nowy i pomimo, że mały to bardzo przytulny. Łazienka mała, ale nowa i czysta. Jedzenie fantastyczne. Dieta 1200 kcal świetnie zbilansowana i naprawdę smaczna.
(opinia pochodzi z serwisu www.pl.tripadvisor.com)

Invalue, kwiecień 2016r.
Polecam wszystkim, którzy chcą nabrać kondycji, przy okazji schudnąć i nabrać wiary w siebie. Wczasy odchudzające to nieodpowiednie określenie – to raczej motywujący obóz kondycyjny, który daje dużo do myślenia też po powrocie, o tym jak powinniśmy dbać o swoje zdrowie. Super zaangażowani trenerzy oraz obsługa. Z pewnością wrócę:)
(opinia pochodzi z serwisu www.pl.tripadvisor.com)

Maczka, styczeń 2016r.
Super wczasy odchudzające. Pyszna dieta, charyzmatyczni trenerzy, dobra cena, super urozmaicone zajęcia i piękna okolica. Do tego basen i spa! Mój sukces -> lepsza kondycja, mniej kg, lepsze samopoczucie 🙂
(opinia pochodzi z serwisu www.wczasyodchudzajace.com)

Ewa, listopad 2015r.
Znakomita organizacja, wspaniała atmosfera, pyszna i zróżnicowana dieta, cudowne okoliczności przyrody, super trenerzy. Chciałabym, aby doba u Was trwała co najmniej 48 godzin. Czas płynie za szybko. Żal się rozstać. Od pierwszego dnia pobytu zrobiłam wiele telefonów rekomendujących „Primaverę” i nadal będę to robić po powrocie.

Elżbieta, październik 2015r.
Różnorodna, smaczna dieta. Dobry stosunek ceny do jakości. Wszystko było jak należy. Bardzo dobrze dopasowany program medyczno – odchudzający.

Katarzyna, październik 2015r.
Pyszna dieta, BRAWO kucharz! Super zaplecze dla rodziców z dziećmi … charyzmatyczny trener, dobre jedzenie, dobra cena, możliwość przyjazdu z dziećmi, widoki (morze itd.). Wrócę na bank!

Katarzyna, wrzesień 2015r.
Dużo zajęć – godzin, smaczna i urozmaicona dieta, codzienny aqua fitness. Bardzo ładny hotel, sympatyczni trenerzy/ki oraz inni pracownicy hotel, ciekawy program zajęć, smaczna kuchnia.