Odchudzanie Primavera > Schudli u Nas

Schudli u Nas

Przechodząc przez próg domu piszę opinię, bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wróciłem z turnusu odchudzającego. Cały pobyt był super wypoczynkiem i fajnym przeżyciem. Duże podziękowania i uznanie dla Nikodema, który swoją postawą motywował do pracy i sprawił, że był to po prostu bardzo fajny urlop. Oczywiście z efektami i dużą wiedzą na przyszłość. Pozostały personel kompetentny i uprzejmy.Szczególnie na basenie:)))). Gratulacje dla Właścicieli, pozazdrościć takich pracowników. Dzięki nim wracam najpóźniej za rok, a wcześniej może z rodziną. Jedyny minusik – dekoracje z sztucznych roślin itp. Ale to tylko przez swój zawód wpadło mi w oko:).

Bartek, Poznań

Najlepiej tracić kilogramy na zorganizowanych wczasach w Primavera Jastrzębia Góra, bo to profesjonaliści w tej dziedzinie i nie tylko w tej. Super miejsce na odchudzanie, odpowiednia dieta, rowery, siłownia, masaże, spacery po klifie, idealne miejsce na reset i całkowite pozbycie się stresu.

Krystyna, Gdańsk

Wspaniałe miejsce i atmosfera do: odpoczynku, powitania wiosny, gubienia sadełka i najlepszych zajęć aqua aerobic z Nikodemem.
Warto tu wracać.

Ewa

Wprawdzie minęło sporo czasu od mojego pobytu w tym b. fajnym miejscu (początek października 2013), ale ciągle mile wspominam ten pobyt i chciałabym tam jak najszybciej wrócić. Tygodniowy turnus był świetnie przygotowany: stały opiekun grupy, b. smaczne i pięknie podane do stolika potrawy (tylko 1000 kcal), rzeczowy dietetyk, przemyślane i efektywne zajęcia ruchowe, począwszy od gimnastyki porannej poprzez nordic walking (2 godz dziennie!!!) aqua fitness (zumba w wodzie-świetne), aż do aerobiku (codziennie inny rodzaj ćwiczeń) -tego nie spotkałam w żadnym ośrodku proponującym w podobnej w cenie wczasy odchudzające. Tu największa zasługa Nikodema, który nie tylko że nie \”odwala\” roboty z ludźmi często dużo starszymi od siebie (z nadwagą), to z wielkim poświęceniem i szacunkiem stara się wykonać solidnie i z wielkim sercem tą ciężką pracę (pomimo że jak mówi – bardzo ją lubi). Dzięki niemu efekt jest nie tylko w postaci utraty kilku kilogramów, ale jest świetny relaks, satysfakcja, a nawet przyjemność w pokonywaniu słabości własnego ciała, no i chęć ponownego przeżycia tych na pewno nie straconych dni, co w moim wieku bardzo się liczy. Pozdrawiam wszystkich, Ela lat 68, która również zyskała nową chęć do życia .

Ela

Mogę wszystkim polecić wczasy odchudzające, ponieważ oprócz paru zgubionych kilo zyskałam świetny relaks w niezłych warunkach. W szczególności musze pochwalić profesjonalizm trenerów i prowadzoncyh zajęć, infrastrukturę oraz zastosowaną, zróżniocwaną, zbalansowaną dietę 1200 kcal. Miałam pokój w budynku b standard plus i był w porządku- trochę za mała łązienka, ale to mały problem.

Lokalizacja ośrodka na plus- blisko do lasu i plazy, trochę dalej od tłocznego centrum.

Monika, Warszawa

SPA w Primavera to najlepsze co mnie ostatnio spotkało. Fantastyczna obsługa, świetne zabiegi, cisza, spokój, relaks… Wszystko na najwyższym poziomie, który, prawdę mówiąc bardzo mnie zaskoczył :) Myślę, że każdy, kto chce doświadczyć odrobiny luksusu powinien odwiedzić to miejsce.

Hania Kowalewska