Wczasy Odchudzające nad Morzem
Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe > Program Odchudzający Premium

Program Odchudzający Premium

Program Odchudzający Premium (wczasy odchudzające nad morzem) to program stworzony z myślą o osobach, które chcą schudnąć, nauczyć się zdrowo jeść oraz lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy.
Przyjedź na 16 dniowe Wczasy Odchudzające a uzyskasz lepsze efekty.

 

 

 

W cenie pakietu gwarantujemy Państwu:

KOMFORT POBYTU

● 7 noclegów w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (pobyt od obiadu do śniadania)
● Pełnowartościową dietę redukcyjną, składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 1000, 1300 lub 1600 kcal (dobór kaloryczności diety indywidualnie podczas konsultacji)
● Bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi – bez ograniczeń

DIAGNOSTYKA

● Spotkanie z koordynatorem Wczasów Odchudzających uwzględniające: Określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała. Dobór kaloryczności diet

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA*

program-fitness6x poranny rozruch, np. „Przyjemny start”, „Głęboki oddech”, „Tyłem po plaży”, „Energia Lasu”
4x zajęcia w wodzie w strefie Aqua Gym, np. Aqua Aerobic, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch
4x Nordic Walking
4x zajęcia na sali fitness z instruktorem, np. Body Warm Up, Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning
6x voucher – fit-ticket na dodatkowe zajęcia sportowe podczas pobytu, np. Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning, Nordic Walking, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch (voucher nie podlega wymianie na gotówkę)

ZABIEGI SPA I ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

10% rabatu na zabiegi SPA podczas pobytu

WARSZTATY, INTEGRACJA, INSPIRACJA

Udział w wykładach i warsztatach tematycznych, np. inspirujący wykład z dietetykiem, warsztaty „jak się pozbyć cellulitu”, warsztaty z psychologiem*
Uroczystą kolację na zakończenie pobytu


*zgodnie z harmonogramem zajęć danego tygodnia

ZOBACZ FILMY:

 • Odchudzanie Iwony
 • Odchudzanie Justyny
 • Zajęcia fitness
 • Rozgrzewka
 • Nordic Walking
 • Aqua Fitness

REKOMENDOWANE PAKIETY SPA DLA ZWIĘKSZONYCH EFEKTÓW:
*dodatkowo płatne

zabiegi-odchudzajace● Pakiet „PRECYZYJNE WYSZCZUPLANIE”
1x HIGH PRECISION SHAPING TREATMENT
. Intensywny zabieg modelujący. Innowacyjny zabieg na ciało, który działa na 2 rodzaje tłuszczu będące źródłem wiotkiej skóry, cellulitu oraz nieestetycznych krągłości. Zabieg składa się z 3 etapów zapewniających dużą skuteczność.
2x SHAPING MASSAGE (masaż całego ciała) Odżywia, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Przyspiesza metabolizm efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową.
2x CHOCOLATE & CHILI Częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.
Cena: 580 PLN

● Pakiet „KOMPLEKSOWY LIFTING CIAŁA”
2x DERMO–STIM MASSAGE. Przeciwzmarszczkowo-liftingujacy masaż twarzy i szyi, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo-stymulacje, „zmarszczka-po-zmarszczce” oraz liftingująco-ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia
1x Radiofrekwencja Focus RF +. Na wybraną partię ciała. Wykorzystujący dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale modeluje sylwetkę, redukuje cellulit oraz powoduje redukcję komórek tłuszczowych, poprawiając przy tym przemianę materii.
1x MASAŻ CZEKOLADOWY – „KRAINA CZEKOLADY”. Masaż ten szczególnie polecamy przy terapii walka z cellulitem, jędrnością i elastycznością skóry. Doskonale odżywia, regeneruje i spala tkankę tłuszczową.
Cena: 520 PLN

● Pakiet „KLASYCZNA DETOKSYKACJA”
1x BODY DETOX – THALGO  – zabieg z wykorzystaniem wyszczuplających alg termoaktywnych, połączony z peelingiem całego ciała i zabiegiem w Kapsule SPA.
1x MASAŻ KLASYCZNY – znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy.
1x CHOCOLATE & CHILI – częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.
Cena: 330 PLN

● Zobacz także inne zabiegi wspomagające odchudzanie w PRIMAVERA

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

   • Jak wygląda dieta w Primavera? Dieta została stworzona specjalnie dla Primavera przez dietetyków, trenerów i lekarzy. Jest programem odchudzającym, jednocześnie dbającym o pokrycie zapotrzebowania na wszelkie wartości odżywcze. Kaloryczność ( 1000, 1300 lub 1600 kcal) diety w zależności od wyboru programu dobierana jest indywidualnie podczas spotkania z koordynatorem Wczasów Odchudzających.
   • Z ilu posiłków dziennie składa się dieta? Dieta składa się z 5 posiłków dziennie – śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.
   • Czy przed rozpoczęciem odchudzania robicie Państwo jakieś pomiary? Przed rozpoczęciem odchudzania odbywa się spotkanie z koordynatorem Wczasów Odchudzających uwzględniające: określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie oraz obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała.
   • Czy korzystanie z basenów i saun jest dodatkowo płatne? Wstęp do kompleksu basenów, świata saun i strefy jacuzzi jest bezpłatny dla uczestników Wczasów Odchudzających.
   • Z jakich zajęć sportowych można skorzystać w ramach Wczasów Odchudzających w Primavera? W zależności od wybranego programu odchudzającego można skorzystać z: porannego rozruchu, zajęć w strefie Aqua Gym Aqua, Nordic Walkingu oraz zajęć na sali fitness
   • Jestem mężczyzną i chciałbym schudnąć, ale Wczasy Odchudzające kojarzą mi się wyłącznie z ofertą dla kobiet. Czy Primavera oferuje również Wczasy Odchudzające dla mężczyzn? Primavera w swojej ofercie posiada Program Odchudzający dla Mężczyzn, który zakłada większą kaloryczność diety oraz inny rodzaj ćwiczeń niż programy przeznaczone dla Pań. W programie treningów znajduje się również trening obwodowy.
   • Nie wiem jakie zabiegi wspomagające odchudzanie wybrać. Czy ktoś mi pomoże w wyborze? W naszym SPA pracuje wykwalifikowany personel, który chętnie doradzi jakie zabiegi wspomagające odchudzanie będą odpowiednie dla danej osoby.
   • Czym jest zabieg RF+? Zabieg RF+ pobudza układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają cały czas w skórze właściwej gdzie stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
   • Czy jest coś takiego jak masaże wyszczuplające? Jak najbardziej, masaże wspomagające proces odchudzania to część naszej oferty zabiegów wyszczuplających. W Primavera można skorzystać m.in. z: masażu bambusami królewskimi, masażu wyszczuplającego z bańką chińską, masażu podciśnieniowego Starvac SP2, masaż Shapping
   • Jakich kosmetyków używacie Państwo w SPA? Pracujemy na wiodących, profesjonalnych markach kosmetycznych takich jak: THALGO, BIOLINE, SELVERT THERMAL, RVB.
   • Jaki zabieg na cellulit Państwo polecicie? W ofercie naszego SPA znajdziecie Państwo szereg zabiegów, wspomagających pozbycie się „pomarańczowej skórki”, w tym: kuracja estetyczna – radiofale RF+, zabieg z użyciem mikronizowanych alg, Frigi-Thalgo Wrap, Slim Cel, masaż Shapping, czy High Precision Body Treatment

Porównaj programy odchudzające

Porównaj programy odchudzające

OGÓLNE

Program Odchudzający Premium Program Odchudzający Delux Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program
Oczyszczający Detox
Program
Oczyszczający Detox Delux
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program Odchudzający dla Przyjaciół
Pełnowartościowa dieta odchudzająca x

x

x

x

x

x

x

Bezpłatny wstęp do basenów, saun i jacuzzi x

x

x

x

x

x

x

Udział w wykładach i warsztatach tematycznych x

x

x

x

x

x

x

Uroczysta kolacja x

x

x

x

x

x

x

Konsultacja z kosmetologiem  

x

x x

ĆWICZENIA

Program Odchudzający Premium Program
Odchudzający Delux
Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program
Oczyszczający Detox
Program
Oczyszczający Detox Delux
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program Odchudzający dla Przyjaciół
Poranny rozruch

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

Nordic Walking

(4x)

(3x)

(4x)

(3x) (3x)  (4x)

(4x)

Zajęcia w strefie Aqua Gym

(4x)

(3x)

(4x)

(3x)

(3x)

(4x)

(4x)

Zajęcia na sali fitness

(4x)

 (3x) (4x) (3x) (3x)

(4x)

Trening Obwodowy  

(4x)

Voucher – Fit-ticket na dodatkowe zajęcia sportowe (6x) (3x) (6x) (3x)  (3x)

(6x)

(6x)

ZABIEGI

Program Odchudzający Premium Program
Odchudzający Delux
Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program
Oczyszczający Detox
Program
Odchudzający Detox Delux
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program Odchudzający dla Przyjaciół
Zabieg kosmetyczny na twarz, szyję i dekolt  

x

x
High Precision Shapping Treatment  

x

Shapping Massage  

x

Zabieg stymulujący układ limfatyczny (drenaż limfatyczny)  
Oczyszczający masaż zasadowy  

x

Kompleksowy program Rezonansowy Detox  

x

Sesja oczyszczająca w strefie saun  

x

x

Zabieg Aqua Drain   x
Masaż Shaping   x
Zabieg Slim Cel   x
Zabieg Body Detox   x
PRZYKŁADOWY PROGRAM POBYTU
* zastrzegamy prawo do zmiany w harmonogramie programu

1 Dzień

1 Dzień

13.15 obiad
18.00 kolacja Spotkanie integracyjne z lampką wina – godzina ustalana indywidualnie na miejscu
18.30 spotkanie informacyjne: na temat diety, ćwiczeń

2 Dzień

2 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
9.30 spotkanie z trenerem
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

3 Dzień

3 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Kosmetologiem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

4 Dzień

4 Dzień

8.00 rozruch poranny na plaży
9.00 śniadanie
9:30 – 11:00 – wykład tematyczny
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

5 Dzień

5 Dzień

8.00 rozruch poranny w terenie
9.00 śniadanie
9:30 – 11:00 – warsztaty tematyczne
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

6 Dzień

6 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
9:30 – 11:00 – warsztaty tematyczne
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

7 Dzień

7 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia na sali fitness
16:00 – 17:00 Zajęcia w strefie Aqua Gym
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

8 Dzień

8 Dzień

8.15 badania – pomiar masy ciała, obwodu w talii, pomiar % zawartości tkanki tłuszczowej
9.00 śniadanie
10.00 wyjazd
MENU

odchudzanie-menu

Nasze przykładowe posiłki

Nasze przykładowe posiłki

 • Śniadanie: Frittata z szynką, szpinakiem i fetą
 • II Śniadanie: Zielony koktajl z jarmużem
 • Obiad: Krem z pasternaku i marchwi, sola pieczona z papryką, oliwkami i rozmarynem
 • Podwieczorek: Kurkuma latte
 • Kolacja: Burgery z indyka i kaszy jaglanej

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

Lista rzeczy

Lista rzeczy

   • Jednoczęściowy strój kąpielowy/kąpielówki oraz klapki: zajęcia na basenie
   • Obuwie sportowe oraz wygodny strój sportowy: zajęcia na sali fitness
   • Kijki do Nordic Walking (jeżeli posiadasz swoje), druga para obuwia sportowego, kurtka nieprzemakalna (strój powinien być odpowiednio dopasowany do pory roku): zajęcia w terenie
CENNIK I TERMINY
28.04-07.05.17 od piątku do niedzieli 2140 PLN – 10 dni ***
03.05-10.05.17 od środy do środy 1288 PLN – 8 dni
07.05-21.05.17 od niedzieli do niedzieli
**PROMOCJA
1393 PLN – 8 dni
(w promocji 1254 PLN)
21.05-04.06.17 od niedzieli do niedzieli 1393 PLN – 8 dni
04.06-10.06.17 od niedzieli do soboty 1284 PLN – 7 dni ***
10.06-24.06.17 od soboty do soboty 1498 PLN – 8 dni
03.09-01.10.17 od niedzieli do niedzieli 1498 PLN – 8 dni
01.10-22.10.17 od niedzieli do niedzieli 1393 PLN – 8 dni
22.10-05.11.17 od niedzieli do niedzieli 1197 PLN – 8 dni
05.11-19.11.17 od niedzieli do niedzieli 1288 PLN – 8 dni
19.11-03.12.17 od niedzieli do niedzieli 1197 PLN – 8 dni
29.11-06.12.17 od środy do środy 1099 PLN – 8 dni

**PROMOCJA!
Każde dwie lub trzy osoby, które wspólnie w jednym pokoju zarezerwują dowolnie wybrany pakiet Wczasów Odchudzających w terminach:
– 07.05 – 12/14.05*
– 14.05 – 19/21.05*
otrzymają W PREZENCIE***:
– rabat w wysokości 10% od ceny pakietu

– specjalny „Pakiet Przyjaciele” dla każdej z osób
składający się z:
– voucher o wartości 40 zł na zabieg SPA
do wykorzystania w Centrum SPA podczas pobyt (pn-pt 9:00-17:00)
– dodatkowe 3 fit-tickety
do wykorzystania na zajęcia w trakcie pobytu
absolutny HIT – zasadową herbatę odkwaszającą Jentschura 7×7 wspomagającą proces odchudzania, na powitanie
*Promocja ważna na rezerwacje wykonane po 11.04.2017
***Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Liczba pokoi w promocji ograniczona do 10 na każdy termin. Promocja dotyczy rezerwacji, w których co najmniej jedna osoba nie była do tej pory Uczestnikiem Wczasów Odchudzających w Primavera Jastrzębia Góra.

*** Pakiety 7-dniowe w programie pobytu mają jeden dzień zajęć aktywności fizycznej mniej. Pobyty 10-dniowe w programie pobytu mają dwa dni zajęć aktywności fizycznej więcej.

 

DOPŁATY DO POKOI – 8 dni
Dopłata do pokoju 1-os 100 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os małego
do pojedynczego wykorzystania
100 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os do
pojedynczego wykorzystania
300 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os dużego
do pojedynczego wykorzystania
510 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os dużego
dla 2osób
210 PLN / 2os
Dopłata do pok. 2-os dużego
Premium dla 2osób
490 PLN / 2os
Dopłata do pok. 2-os dużego
Premium do pojedyn. wykorzystania
790 PLN / os
Opłata za pobyt 1 zwierzęcia 275 PLN /8dni

Zapytaj nas o dopłaty do pokoi przy pobytach 7-dniowych i 10-dniowych >>

Telefon: +48 58 774 45 51 wew. 2
Email: rezerwacje@primaveraspa.pl

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

NASZE POKOJE

 • Pokój 1-osobowy

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A znajduje się 5 przytulnych pokoi 1-osobowych. W pokoju znajduje się 1 łoże o szerokości 1,40m. • Pokój 2-osobowy (mały)

  • łazienka z prysznicem
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (odpłatnie)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku B znajduje się 12 pokoi 2-osobowych (małych). Są to pokoje wielkości pokoju jednoosobowego.

 • Pokój 2-osobowy

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi, w większości pokoi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A i B znajduje się 88 pokoi 2-osobowych. Większość pokoi można łączyć wewnętrznymi, podwójnymi drzwiami. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe (łóżka można łączyć i tworzą one łoże 1,80 cm szerokości).


 • Pokój 2-osobowy (duży)

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A i B znajduje się 16 pokoi 2-osobowych dużych.W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe (łóżka można łączyć i tworzą one łoże 1,80 m szerokości) oraz jedno łóżko hotelowe szerokości 70 cm lub rozkładana sofa szerokości 120 cm.


 • Pokój 2-osobowy Premium (duży)

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV i sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon lub taras z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki oraz szlafroki dla osób dorosłych
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  • klimatyzacja
  • czajnik bezprzewodowy
  • kawa, herbata, woda mineralna

  Pokój 2-osobowy duży Premium to pokój o powierzchni 18m2. W pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka z możliwością złączenia w łoże oraz sofa o szerokości 1,30m.


Schudli z nami

Zobacz