Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe

Programy Odchudzające 8 Dniowe

Program Odchudzający Premium 8 Dni

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający Delux 8 Dni

Program Odchudzający Delux przeznaczony jest dla osób, które w szczególności lubią zadbać o siebie i stan swojej skóry. Zawiera zabiegi upiększające, wyszczuplające, program treningowy o mniejszym natężeniu wysiłku oraz niskokaloryczną, różnorodną dietą.

Czytaj Więcej »

Program Mamo Czas Wrócić do Formy 8 Dni

Program dla Pań, które niezależnie czy urodziły dziecko rok, czy 10 lat temu, marzą o powrocie do formy sprzed ciąży. Intensywny program ćwiczeń, niskokaloryczna dieta, specjalnie dobrany program zabiegów wyszczuplających i silna wola przynoszą satysfakcjonujące efekty już po 8 dniach.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Mężczyzny 8 Dni

Program Odchudzający dla Mężczyzny, to najlepsza propozycja dla Panów pragnących zgubić zbędne kilogramy i którzy chcieliby szybko wrócić do formy. Specjalny, męski plan treningowy (treningi obwodowe) i dieta redukcyjna 1300 lub 1600 kcal są gwarancją sukcesu!

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Przyjaciół 8 Dni

Program dedykowany przyjaciółkom, przyjaciołom oraz parom, którzy chcą wspólnie rozpocząć efektywne odchudzanie, bo wiedzą, że razem osiąga się najlepsze rezultaty. Przy rezerwacji programu każda osoba w prezencie otrzymuje SHAPING MASSAGE.

Czytaj Więcej »