Wczasy Odchudzające nad Morzem
Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe

Programy Odchudzające 8 Dniowe

Program Odchudzający Premium

Odchudzanie po 40

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający Delux

Tygodniowe wczasy odchudzające nad morzem

Program Odchudzający Delux przeznaczony jest dla osób, które w szczególności lubią zadbać o siebie i stan swojej skóry. Zawiera zabiegi upiększające, wyszczuplające, program treningowy o mniejszym natężeniu wysiłku oraz niskokaloryczną, różnorodną dietą.

Czytaj Więcej »

Program Mamo Czas Wrócić do Formy

Primavera Odchudzanie po ciąży wczasy odchudzające dla matki z dzieckiem

Program dla Pań, które niezależnie czy urodziły dziecko rok, czy 10 lat temu, marzą o powrocie do formy sprzed ciąży. Intensywny program ćwiczeń, niskokaloryczna dieta, specjalnie dobrany program zabiegów wyszczuplających i silna wola przynoszą satysfakcjonujące efekty już po 8 dniach.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Mężczyzny

Primavera Odchudzanie dla mężczyzny dieta dla mężczyzn

Program Odchudzający dla Mężczyzny, to najlepsza propozycja dla Panów pragnących zgubić zbędne kilogramy i którzy chcieliby szybko wrócić do formy. Specjalny, męski plan treningowy (treningi obwodowe) i dieta redukcyjna 1300 lub 1600 kcal są gwarancją sukcesu!

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Przyjaciół

Wczasy odchudzające tygodniowe

Program dedykowany przyjaciółkom, przyjaciołom oraz parom, którzy chcą wspólnie rozpocząć efektywne odchudzanie, bo wiedzą, że razem osiąga się najlepsze rezultaty. Przy rezerwacji programu każda osoba w prezencie otrzymuje SHAPING MASSAGE.

Czytaj Więcej »