Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 6 Dniowe

Programy Odchudzające 6 Dniowe

Program Odchudzający Premium 6 Dni

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający Delux 6 dni

Program Odchudzający Delux przeznaczony jest dla osób, które w szczególności lubią zadbać o siebie i stan swojej skóry. Zawiera zabiegi upiększające, wyszczuplające, program treningowy o mniejszym natężeniu wysiłku oraz niskokaloryczną, różnorodną dietą.

Czytaj Więcej »

Program Mamo czas wrócić do formy 6 dni

Program dla Pań, które niezależnie czy urodziły dziecko rok, czy 10 lat temu, marzą o powrocie do formy sprzed ciąży. Intensywny program ćwiczeń, niskokaloryczna dieta, specjalnie dobrany program zabiegów wyszczuplających i silna wola przynoszą satysfakcjonujące efekty już po 8 dniach.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Mężczyzny 6 dni

Program Odchudzający dla Mężczyzn, to najlepsza propozycja dla Panów pragnących zgubić zbędne kilogramy i którzy chcieliby szybko wrócić do formy. Specjalny, męski plan treningowy (treningi obwodowe) i dieta redukcyjna 1300 lub 1600 kcal są gwarancją sukcesu!

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Przyjaciół 6 dni

Program dedykowany przyjaciółkom, przyjaciołom oraz parom, którzy chcą wspólnie rozpocząć efektywne odchudzanie, bo wiedzą, że razem osiąga się najlepsze rezultaty. Przy rezerwacji programu każda osoba w prezencie otrzymuje SHAPING MASSAGE.

Czytaj Więcej »

Bezstresowe odchudzanie czyli jak nie zwariować na diecie

Bezstresowe odchudzanie

Bezstresowe odchudzanie, czyli jak opanować nerwy na diecie. Jednym z podstawowych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest zmiana nawyków żywieniowych. W dzisiejszych czasach, w erze pośpiechu, trudno o spożywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Ale prawda jest taka, że wystarczy odrobina chęci i wytrwałości, aby pragnienie posiadania smukłej sylwetki zamienić w czyn. Dieta pomoże osiągnąć ten cel, ale często towarzyszy jej ...

Czytaj Więcej »