O Nas

21__8001Jesteśmy organizatorem najskuteczniejszych Wczasów Odchudzających nad morzem. Od wielu lat z powodzeniem odchudzamy naszych Gości. To, że wracają do nas kilka razy w roku jest najlepszą rekomendacją.

Primavera Jastrzębia Góra, jeden z najatrakcyjniejszych obiektów nad morzem, to:

100 m odległości od plaży

Jastrzębia Góra położona jest nad otwartym morzem. Plaża w Jastrzębiej Górze każdego zachwyca swym urozmaiceniem i skrajnościami. Jej zachodnia część jest szeroka i piaszczysta, wschodnia zaś kamienista. W trakcie turnusów jak najczęściej staramy się wykorzystywać atut bliskości plaży. Poranny rozruch, czy Nordic Walking odbywają się na świeżym, pełnym dobroczynnego działania jodu, powietrzu.

16 gabinetów zabiegowych SPA

Zostawiając za sobą szarą codzienność nasi Goście udają się w świat relaksu, harmonii i pielęgnacji skóry zarówno twarzy, jak i całego ciała. Nasze Centrum SPA&Wellness proponuje wiele wyselekcjonowanych zabiegów i masaży wspomagających proces odchudzania i poprawy jędrności i kondycji skóry.

1000m2 Parku Wodnego

Z myślą o potrzebie aktywnego wypoczynku dla naszych Gości do dyspozycji oddaliśmy atrakcyjny, nowoczesny Park Wodny wraz ze Strefą Saun. Nad Państwa bezpieczeństwem na terenie całej strefy basenów czuwają wykwalifikowani ratownicy WOPR. Uczestnicy naszych Wczasów Odchudzających mają nieograniczony dostęp m.in. do: basenu rekreacyjnego, jacuzzi, przeciwprądu, 3 saun (sucha, parowa, infrared).

Liczne atrakcje i udogodnienia

W naszym obiekcie znajdą Państwo klimatyczną kawiarnię, lobby bar, Night Club, siłownię oraz salę fitness. Primavera dysponuje również rozległym terenem zielonym, na którym zlokalizowana jest wiata grillowa, boisko do gier zespołowych, czy kort tenisowy. Dla Gości na pakietach odchudzających w Kawiarni przygotowaliśmy specjalną ofertę niskokalorycznych koktajli, a także spotkania z dietetykiem, czy fizjoterapeutą.

Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przytulne pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienką.

spa 1spa 1spa 1

Wyżywienie

Nasze Wczasy Odchudzające to 5 zbilansowanych, niskokalorycznych, sycących posiłków dziennie.

spa 1spa 1spa 1

Park Wodny

Park Wodny czynny jest dla naszych Gości w godzinach 9:00 – 21:00.

spa 1spa 1spa 1

Centrum SPA

Nasi fizjoterapeuci, na życzenia, indywidualnie dobierają program zabiegów wspomagających odchudzanie.

spa 1spa 1spa 1

Aktywność fizyczna

Uczestnicy 8-dniowego turnusu Programu Premium w harmonogramie mogą skorzystać aż z 24 różnorodnych aktywności fizycznych.

spa 1spa 1spa 1