Nasi trenerzy

Dobrze wiemy, że podstawą sukcesu każdej jednostki są ludzie, dlatego też do współpracy z nami zaprosiliśmy osoby z pasją, osoby ambitne i profesjonalne. Wyselekcjonowaliśmy tych, którzy na bieżąco się rozwijają i szkolą. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasz Zespół. To oni służą merytoryczną wiedzą i tworzą atmosferę Primavera…

 

Nikodem Kotewicz
Manager Strefy Fitness, Koordynator Wczasów Odchudzających
Instruktor, trener personalny
Dusza człowiek. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo profesjonalny. Przez wielu stawiany za przykład trenera idealnego. Absolwent AWF, trener personalny, instruktor takich nurtów, jak m.in. Zumba Fitness. Ma wieloletni staż w prowadzeniu zajęć, ale na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Ma w sobie dużo pasji, którą zaraża wszystkich Uczestników zajęć. Jest specjalistą PrimaLife.

 

 

 

 

Maciej Patok
Instruktor, trener personalny
Sport towarzyszy mu od dziecka. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie, ze specjalizacją trenera przygotowania motorycznego. Jest także instruktorem fitness, trenerem personalnym, instruktorem windsurfingu. Hobbistycznie „odkłada żelastwo” spędzając długie godziny na siłowni. W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi zajęcia takie jak Full Body Workout, trening obwodowy, Body Warm Up. Jako Gym Instruktor chętnie pomaga w doborze ćwiczeń na siłowni obiektu. Radzi także, jak ćwiczyć w domu po wyjeździe.

 

 

 

Szymon Duczyński
Instruktor, trener personalny
Człowiek o wielu pasjach, na których czele stoi sport, który jest nieodłącznym element jego życia. Swoim zaangażowaniem i motywacją potrafi postawić na nogi nawet najbardziej oporną lub zrezygnowaną osobę. Jest synonimem rzetelności i profesjonalnego podejścia. Otwarty, wesoły, optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Trener personalny oraz masażysta. W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi treningi obwodowe, zajęcia Easy Ball oraz Nordic Walking.

 

 

 

 

Maciej Butkowski
Instruktor
Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

 

 

 

Władysław Bolda
Instruktor
Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

 

 

 

 

 

Marcin Klatka
Manager Parku Wodnego
Instruktor
Sport to jego hobby. Z wodą zaprzyjaźnił się już jako dziecko i bardzo szybko stała się jego żywiołem do dnia dzisiejszego. Trenował pływanie, dlatego też został ratownikiem wodnym. Najbardziej związany z aktywnościami, którym towarzyszy woda. Instruktor pływania oraz Aqua Aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Jego hasło przewodnie to „Szybciej! Wyżej! Mocniej!”. W chwilach przerwy „od wody”, zabiera Gości na piesze wycieczki (Nordic Walking).

Michał Dąbrowski
Instruktor
Jego pasją jest sport. Odkąd pamięta zawsze lubił się zmęczyć, a w rywalizacji sportowej nigdy nie odpuszczał i walczył do końca. Ukończył AWF w Katowicach. Jak mówi, spędził tam wspaniałe 5 lat, przez które zdobył uprawnienia instruktora piłki siatkowej, piłki nożnej oraz kolarstwa turystycznego. Zdobytą wiedzą z zakresu anatomii i fizjologii dzieli się z podopiecznymi podczas marszów Nordic Walking.

Elżbieta Zalewska
Instruktor
Fizjoterapeutka, masażystka
Kocha wędrówki górskie i zdobywanie szczytów. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i fizjoterapią. Od początku swojej kariery zawodowej związana z Primavera Jastrzębia Góra. Na ćwiczeniach indywidualnych potrafi dać wycisk, podnosząc jednocześnie poziom endorfin. Działa kompleksowo: masażem rozluźnia, a zabiegiem na ciało upiększa i ujędrnia skórę. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Cechuje ją indywidualne podejście do każdej z osób. W Primavera prowadzi zajęcia „Pilates” oraz „Zdrowy kręgosłup”.

Filip Miotke