Wczasy Odchudzające nad Morzem
Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe > Program Odchudzający Klasyczny

Program Odchudzający Klasyczny

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy. Przyjedź na 14 dniowe Wczasy Odchudzające a uzyskasz najlepsze efekty.

TYGODNIOWY POBYT OBEJMUJE:

● 7 noclegów w pokojach 1,2 lub 3 osobowych (pobyt od obiadu do śniadania)
● Pełnowartościową dietę redukcyjną, składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 1000, 1300 lub 1600 kcal (dobór kaloryczności diety indywidualnie podczas konsultacji)
● Spotkanie z koordynatorem wczasów odchudzających uwzględniające: Określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała.
Bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi – bez ograniczeń

 

PROGRAM FITNESS:

program-fitness 6x poranny rozruch z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 40 min.)
● 6x aqua aerobic z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 50 min.)
● 6x nordic walking z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 120 min. dystans 8-14 km)
● 6x Zajęcia na Sali fitness z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 50 min. ) – Body Ball, pilates, stretching z elementami jogi, TBC lub zajęcia na siłowni (ćwiczenia wzmacniające z przyrządami) w tym 1x Zajęcia ZUMBA z instruktorem ( Raz w tygodniu, czas trwania zajęć ok. 50 min)

ZOBACZ FILMY:

 • Odchudzanie Iwony
 • Odchudzanie Justyny
 • Zajęcia fitness
 • Rozgrzewka
 • Nordic Walking
 • Aqua Fitness

REKOMENDOWANE PAKIETY SPA DLA ZWIĘKSZONYCH EFEKTÓW:
*dodatkowo płatne

zabiegi-odchudzajace● Pakiet „PRECYZYJNE WYSZCZUPLANIE”

HIGH PRECISION SHAPING TREATMENT. Intensywny zabieg modelujący. Innowacyjny zabieg na ciało, który działa na 2 rodzaje tłuszczu będące źródłem wiotkiej skóry, cellulitu oraz nieestetycznych krągłości. Zabieg składa się z 3 etapów zapewniających dużą skuteczność.

2x SHAPING MASSAGE (masaż całego ciała) Odżywia, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Przyspiesza metabolizm efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową.

2x CHOCOLATE & CHILI Częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.

Cena: 580 PLN

● Pakiet „KOMPLEKSOWY LIFTING CIAŁA”

2xDERMO–STIM MASSAGE. Przeciwzmarszczkowo-liftingujacy masaż twarzy i szyi, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo-stymulacje, „zmarszczka-po-zmarszczce” oraz liftingująco-ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia

1xRadiofrekwencja Focus RF +. Na wybraną partię ciała. Wykorzystujący dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale modeluje sylwetkę, redukuje cellulit oraz powoduje redukcję komórek tłuszczowych, poprawiając przy tym przemianę materii.

1x MASAŻ CZEKOLADOWY – „KRAINA CZEKOLADY”. Masaż ten szczególnie polecamy przy terapii walka z cellulitem, jędrnością i elastycznością skóry. Doskonale odżywia, regeneruje i spala tkankę tłuszczową.

Cena: 520 PLN

● Pakiet „KLASYCZNA DETOKSYKACJA”

BODY DETOX – THALGO  – zabieg z wykorzystaniem wyszczuplających alg termoaktywnych, połączony z peelingiem całego ciała i zabiegiem w Kapsule SPA.

1x MASAŻ KLASYCZNY – znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy.

1x CHOCOLATE & CHILI – częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.

Cena: 330 PLN

 

● Zobacz także inne zabiegi wspomagające odchudzanie w PRIMAVERA

KAŻDY UCZESTNIK MOŻE KORZYSTAĆ Z:

  • 10% rabatu na dodatkowe zabiegi spa podczas pobytu
  • Wykładu dietetycznego – bliższe poznanie zasad diety niskokalorycznej
  • Pokazu kulinarnego dietetyka „jak przygotować zdrowe przekąski”
  • Warsztatów automasażu antycellulitowego
  • Uroczystej kolacji na zakończenie pobytu

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

   • Jak wygląda dieta w Primavera? Dieta została stworzona specjalnie dla Primavera przez dietetyków, trenerów i lekarzy. Jest programem odchudzającym, jednocześnie dbającym o pokrycie zapotrzebowania na wszelkie wartości odżywcze. Kaloryczność ( 1000, 1300 lub 1600 kcal) diety w zależności od wyboru programu dobierana jest indywidualnie podczas spotkania z koordynatorem wczasów odchudzających.
   • Z ilu posiłków dziennie składa się dieta? Dieta składa się z 5 posiłków dziennie – śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.
   • Czy przed rozpoczęciem odchudzania robicie Państwo jakieś pomiary? Przed rozpoczęciem odchudzania odbywa się spotkanie z koordynatorem wczasów odchudzających uwzględniające: określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie oraz obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała.
   • Czy korzystanie z basenów i saun jest dodatkowo płatne? Wstęp do kompleksu basenów, świata saun i strefy jacuzzi jest bezpłatny dla uczestników wczasów odchudzających.
   • Z jakich zajęć sportowych można skorzystać w ramach wczasów odchudzających w Primavera? W zależności od wybranego programu odchudzającego można skorzystać z: porannego rozruchu, Aqua aerobicu, Nordic walkingu, zajęć na sali fitness, zajęć tanecznych ZUMBA, Body pump/Aeroboxu, Waterpolo/ Basket Water oraz treningu Obwodowego.
   • Mam problemy zdrowotne i nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń. Czy mimo to mogę wziąć udział we wczasach odchudzających? Primavera w swojej ofercie posiada Program Odchudzająco-Medyczny, w ramach którego rehabilitant dobiera ćwiczenia i zabiegi, z których dana osoba może korzystać.
   • Jestem mężczyzną i chciałbym schudnąć, ale wczasy odchudzające kojarzą mi się wyłącznie z ofertą dla kobiet. Czy Primavera oferuje również wczasy odchudzające dla mężczyzn? Primavera w swojej ofercie posiada Program Odchudzający dla Mężczyzn, który zakłada większa kaloryczność diety oraz inny rodzaj ćwiczeń niż programy przeznaczone dla Pań. W programie treningów znajdują się ćwiczenia takie jak: trening obwodowy, water polo, czy body pump.
   • Nie wiem jakie zabiegi wspomagające odchudzanie wybrać. Czy ktoś mi pomoże w wyborze? W naszym SPA pracuje wykwalifikowany personel, który chętnie doradzi jakie zabiegi wspomagające odchudzanie będą odpowiednie dla danej osoby.
   • Czym jest zabieg RF+? Zabieg RF+ pobudza układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają cały czas w skórze właściwej gdzie stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
   • Czy jest coś takiego jak masaże wyszczuplające? Jak najbardziej, masaże wspomagające proces odchudzania to część naszej oferty zabiegów wyszczuplających. W Primavera można skorzystać z: masażu bambusami królewskimi, masażu czekoladowego, cynamonowego pobudzenia, Shaping Massage, masażu Chocolate & Chili, wyszczuplającego masażu bańką chińską oraz bicze szkockich.
   • Jakich kosmetyków używacie Państwo w SPA? Pracujemy na wiodących markach kosmetycznych takich jak: THALGO, BIOLINE, SELVERT THERMAL, RVB.
   • Jaki zabieg na cellulit Państwo polecicie? W ofercie naszego SPA znajdziecie Państwo szereg zabiegów, wspomagających pozbycie się „pomarańczowej skórki”, w tym: RF+, MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP, SLIM & SCULPT EXPERT TREATMENT – THALGO, FRIGI – THALGO WRAP – THALGO, REBUILDING, SLIM CELL AROSHA, Masaż czekoladowy.

Porównaj programy odchudzające

Porównaj programy odchudzające

OGÓLNE

Program Odchudzający Klasyczny Program Odchudzająco Upiększający Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Pełnowartościowa dieta odchudzająca

x

x

x

x

x

x

x

Bezpłatny wstęp do basenów, saun i jacuzzi

x

x

x

x

x

x

x

Wykład z dietetykiem

x

x

x

x

x

x

x

Spotkanie z szefem kuchni

x

x

x

x

x

x

x

Uroczysta kolacja

x

x

x

x

x

x

x

Konsultacja z kosmetologiem

x

x

x

Konsultacja lekarska

x

Spotkanie z rehabilitantem

x

Spotkanie z trenerem

x

x

ĆWICZENIA

Program Odchudzający Klasyczny Program
Odchudzająco Upiększający
Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Poranny rozruch

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

Aqua aerobic

(6x)

(2x)

(2x)

(6x)

(2x)

(6x)

Nordic walking

(6x)

(2x)

(2x)

(6x)

(2x)

(6x)

Zajęcia na sali fitness

(5x)

(2x)

(6x)

(2x)

(5x)

Zajęcia taneczne ZUMBA  (1x)

(2x)

 (1x)

(2x)

 (1x)
Zajęcia z rehabilitantem

(2x)

Body pump/Aerobox

(2x)

(2x)

Waterpolo/ Basket Water

(2x)

(2x)

Trening Obwodowy

(2x)

(2x)

ZABIEGI

Program Odchudzający Klasyczny Program
Odchudzająco Upiększający
Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Zabieg kosmetyczny na twarz, szyję i dekolt

x

x

BODY SENSATION

x

x

Masaż czekoladowy „Kraina Czekolady”

x

x

Leczniczy masaż kręgosłupa/kończyn/stóp

x

Drenaż limfatyczny

x

Masaż biczami szkockimi

x

Zawijanie borowinowe

x

Aplikacja plastrów kinesiology taping

x

2x Masaż klasyczny

x

2x Masaż sportowy

x

Masaż biczami szkockimi

x

Slim Sculpt Expert Treatment

x

Shaping massage

x

Chocolate&Chilli masaż

x

PRZYKŁADOWY PROGRAM POBYTU
* zastrzegamy prawo do zmiany w harmonogramie programu

1 Dzień

1 Dzień

13.15 obiad
18.00 kolacja Spotkanie integracyjne z lampką wina – godzina ustalana indywidualnie na miejscu
18.30 spotkanie informacyjne: na temat diety, ćwiczeń

2 Dzień

2 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
9.30 spotkanie z trenerem
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Pilates
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

3 Dzień

3 Dzień

8.00 rozruch poranny 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 zajęcia na sali Kardio – z Instruktorem
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Kosmetologiem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

4 Dzień

4 Dzień

8.00 rozruch poranny na plaży 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Body Ball
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Dietetykiem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

5 Dzień

5 Dzień

8.00 rozruch poranny w terenie 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 ćwiczenia ABT (brzuch, uda, pośladki)
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Kucharzem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

6 Dzień

6 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 zajęcia na sali Kardio – z Instruktorem
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

7 Dzień

7 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Stretching
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

8 Dzień

8 Dzień

8.15 badania – pomiar masy ciała, obwodu w talii, pomiar % zawartości tkanki tłuszczowej
9.00 śniadanie
10.00 wyjazd
MENU

odchudzanie-menu

Nasze przykładowe posiłki

Nasze przykładowe posiłki

 • Śniadanie: Frittata z szynką, szpinakiem i fetą
 • II Śniadanie: Zielony koktajl z jarmużem
 • Obiad: Krem z pasternaku i marchwi, sola pieczona z papryką, oliwkami i rozmarynem
 • Podwieczorek: Kurkuma latte
 • Kolacja: Burgery z indyka i kaszy jaglanej

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

Lista rzeczy

Lista rzeczy

   • Jednoczęściowy strój kąpielowy/kąpielówki oraz klapki: zajęcia na basenie
   • Obuwie sportowe oraz wygodny strój sportowy: zajęcia na sali fitness
   • Kijki do Nordic Walking (jeżeli posiadasz swoje), druga para obuwia sportowego, kurtka nieprzemakalna (strój powinien być odpowiednio dopasowany do pory roku): zajęcia w terenie
CENNIK I TERMINY
27.08-10.09.16 od soboty do soboty 1328 PLN – 8 dni
11.09-25.09.16 od niedzieli do niedzieli 1328 PLN – 8 dni
23.09-29.09.16 od piątku do czwartku 1053 PLN – 7 dni
25.09-30.10.16 od niedzieli do niedzieli 1228 PLN – 8 dni
30.10-06.11.16 od niedzieli do niedzieli 1180 PLN – 8 dni
04.11-10.11.16 od piątku do czwartku 1012 PLN – 7 dni
06.11-13.11.16 od niedzieli do niedzieli 1228 PLN – 8 dni
13.11-04.12.16 od niedzieli do niedzieli 1180 PLN – 8 dni *!*
30.11-07.12.16 od środy do środy 998 PLN – 8 dni

 *!* OFERTA SPECJALNA
W terminach 13-20.11, 20-27.11 oraz 27.11-04.12 w programie pobytu otrzymują Państwo dodatkowo*:
1) niezwykłe, inspirujące warsztaty: „Odkryj w sobie wewnętrzną moc i wzmocnij pewność siebie”
2) praktyczny, motywacyjny wykład z doświadczoną stylistką, wizażystką i projektantką.
Po wykładzie istnieje możliwość odbycia godzinnych, indywidualnych konsultacji w zakresie kreowania wizerunku w specjalnej cenie 100 zł!**
*Warsztaty i konsultacje mogą nakładać się z  innymi zajęciami z harmonogramu pobytu Wczasów Odchudzających.
**Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisywania się na konsultacje w momencie dokonywania rezerwacji na pobyt.

DOPŁATY DO POKOI – 8 dni
Dopłata do pokoju 1-os 100 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os małego
do pojedynczego wykorzystania
100 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os do
pojedynczego wykorzystania
300 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os dużego
do pojedynczego wykorzystania
510 PLN / os
Dopłata do pok. 2-os dużego
dla 2osób
210 PLN / 2os
Dopłata do pok. 2-os dużego
Premium dla 2osób
490 PLN / 2os
Dopłata do pok. 2-os dużego
Premium do pojedyn. wykorzystania
790 PLN / os
Opłata za pobyt 1 zwierzęcia 275 PLN

W celu uzyskania informacji o dopłatach do pokoi dla pobytu 7-dniowego prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji

Telefon: +48 (58) 774 45 51 wew. 2
Email: rezerwacje@primaveraspa.pl

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

NASZE POKOJE

 • Pokój 1-osobowy

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A znajduje się 5 przytulnych pokoi 1-osobowych. W pokoju znajduje się 1 łoże o szerokości 1,40m. • Pokój 2-osobowy (mały)

  • łazienka z prysznicem
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (odpłatnie)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku B znajduje się 12 pokoi 2-osobowych (małych). Są to pokoje wielkości pokoju jednoosobowego.

 • Pokój 2-osobowy

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi, w większości pokoi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A i B znajduje się 88 pokoi 2-osobowych. Większość pokoi można łączyć wewnętrznymi, podwójnymi drzwiami. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe (łóżka można łączyć i tworzą one łoże 1,80 cm szerokości).


 • Pokój 2-osobowy (duży)

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV, sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  W budynku A i B znajduje się 16 pokoi 2-osobowych dużych.W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe (łóżka można łączyć i tworzą one łoże 1,80 m szerokości) oraz jedno łóżko hotelowe szerokości 70 cm lub rozkładana sofa szerokości 120 cm.


 • Pokój 2-osobowy Premium (duży)

  • łazienka z prysznicem i suszarką
  • lodówka hotelowa
  • TV i sejf (dodatkowo płatny)
  • balkon lub taras z krzesłami ogrodowymi
  • ręczniki oraz szlafroki dla osób dorosłych
  • w sezonie letnim dodatkowo leżak
  • klimatyzacja
  • czajnik bezprzewodowy
  • kawa, herbata, woda mineralna

  Pokój 2-osobowy duży Premium to pokój o powierzchni 18m2. W pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka z możliwością złączenia w łoże oraz sofa o szerokości 1,30m.


Schudli z nami

Zobacz