Wczasy Odchudzające nad Morzem
Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe > Program Odchudzający Klasyczny

Program Odchudzający Klasyczny

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy. Przyjedź na 14 dniowe Wczasy Odchudzające a uzyskasz najlepsze efekty.

TYGODNIOWY POBYT OBEJMUJE:

● 7 noclegów w pokojach 1,2 lub 3 osobowych (pobyt od obiadu do śniadania)
● Pełnowartościową dietę redukcyjną, składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 800, 1200 lub 1600 kcal (dobór kaloryczności diety indywidualnie podczas konsultacji)
● Spotkanie z koordynatorem wczasów odchudzających uwzględniające: Określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała.
Bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi – bez ograniczeń

 

PROGRAM FITNESS:

program-fitness 6x poranny rozruch z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 40 min.)
● 6x aqua aerobic z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 50 min.)
● 6x nordic walking z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 120 min. dystans 8-14 km)
● 6x Zajęcia na Sali fitness z instruktorem ( Codziennie, czas trwania zajęć ok. 50 min. ) – Body Ball, pilates, stretching z elementami jogi, TBC lub zajęcia na siłowni (ćwiczenia wzmacniające z przyrządami) w tym 1x Zajęcia ZUMBA z instruktorem ( Raz w tygodniu, czas trwania zajęć ok. 50 min)

ZOBACZ FILMY:

 • Odchudzanie Iwony
 • Odchudzanie Justyny
 • Zajęcia fitness
 • Rozgrzewka
 • Nordic Walking
 • Aqua Fitness

REKOMENDOWANE PAKIETY SPA DLA ZWIĘKSZONYCH EFEKTÓW:
*dodatkowo płatne

zabiegi-odchudzajace● Pakiet „PRECYZYJNE WYSZCZUPLANIE”

HIGH PRECISION SHAPING TREATMENT. Intensywny zabieg modelujący. Innowacyjny zabieg na ciało, który działa na 2 rodzaje tłuszczu będące źródłem wiotkiej skóry, cellulitu oraz nieestetycznych krągłości. Zabieg składa się z 3 etapów zapewniających dużą skuteczność.

2x SHAPING MASSAGE (masaż całego ciała) Odżywia, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Przyspiesza metabolizm efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową.

2x CHOCOLATE & CHILI Częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.

Cena: 580 PLN

● Pakiet „KOMPLEKSOWY LIFTING CIAŁA”

2xDERMO–STIM MASSAGE. Przeciwzmarszczkowo-liftingujacy masaż twarzy i szyi, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo-stymulacje, „zmarszczka-po-zmarszczce” oraz liftingująco-ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia

1xRadiofrekwencja Focus RF +. Na wybraną partię ciała. Wykorzystujący dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale modeluje sylwetkę, redukuje cellulit oraz powoduje redukcję komórek tłuszczowych, poprawiając przy tym przemianę materii.

1x MASAŻ CZEKOLADOWY – „KRAINA CZEKOLADY”. Masaż ten szczególnie polecamy przy terapii walka z cellulitem, jędrnością i elastycznością skóry. Doskonale odżywia, regeneruje i spala tkankę tłuszczową.

Cena: 520 PLN

● Pakiet „KLASYCZNA DETOKSYKACJA”

BODY DETOX – THALGO  – zabieg z wykorzystaniem wyszczuplających alg termoaktywnych, połączony z peelingiem całego ciała i zabiegiem w Kapsule SPA.

1x MASAŻ KLASYCZNY – znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy.

1x CHOCOLATE & CHILI – częściowy masaż wspomagający wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.

Cena: 330 PLN

 

● Zobacz także inne zabiegi wspomagające odchudzanie w PRIMAVERA

KAŻDY UCZESTNIK MOŻE KORZYSTAĆ Z:

  • 10% rabatu na dodatkowe zabiegi spa podczas pobytu
  • Wykładu dietetycznego – bliższe poznanie zasad diety niskokalorycznej
  • Spotkania z Szefem Kuchni informującego jak w łatwy i szybki sposób przygotować pełnowartościowe posiłki dietetyczne
  • Uroczystej kolacji na zakończenie pobytu

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

   • Jak wygląda dieta w Primavera? Dieta została stworzona specjalnie dla Primavera przez dietetyków, trenerów i lekarzy. Jest programem odchudzającym, jednocześnie dbającym o pokrycie zapotrzebowania na wszelkie wartości odżywcze. Kaloryczność ( 800, 1200 lub 1600 kcal) diety w zależności od wyboru programu dobierana jest indywidualnie podczas spotkania z koordynatorem wczasów odchudzających.
   • Z ilu posiłków dziennie składa się dieta? Dieta składa się z 5 posiłków dziennie – śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.
   • Czy przed rozpoczęciem odchudzania robicie Państwo jakieś pomiary? Przed rozpoczęciem odchudzania odbywa się spotkanie z koordynatorem wczasów odchudzających uwzględniające: określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie oraz obliczenie wskaźników BMI i należytej masy ciała.
   • Czy korzystanie z basenów i saun jest dodatkowo płatne? Wstęp do kompleksu basenów, świata saun i strefy jacuzzi jest bezpłatny dla uczestników wczasów odchudzających.
   • Z jakich zajęć sportowych można skorzystać w ramach wczasów odchudzających w Primavera? W zależności od wybranego programu odchudzającego można skorzystać z: porannego rozruchu, Aqua aerobicu, Nordic walkingu, zajęć na sali fitness, zajęć tanecznych ZUMBA, Body pump/Aeroboxu, Waterpolo/ Basket Water oraz treningu Obwodowego.
   • Mam problemy zdrowotne i nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń. Czy mimo to mogę wziąć udział we wczasach odchudzających? Primavera w swojej ofercie posiada Program Odchudzająco-Medyczny, w ramach którego rehabilitant dobiera ćwiczenia i zabiegi, z których dana osoba może korzystać.
   • Jestem mężczyzną i chciałbym schudnąć, ale wczasy odchudzające kojarzą mi się wyłącznie z ofertą dla kobiet. Czy Primavera oferuje również wczasy odchudzające dla mężczyzn? Primavera w swojej ofercie posiada Program Odchudzający dla Mężczyzn, który zakłada większa kaloryczność diety oraz inny rodzaj ćwiczeń niż programy przeznaczone dla Pań. W programie treningów znajdują się ćwiczenia takie jak: trening obwodowy, water polo, czy body pump.
   • Nie wiem jakie zabiegi wspomagające odchudzanie wybrać. Czy ktoś mi pomoże w wyborze? W naszym SPA pracuje wykwalifikowany personel, który chętnie doradzi jakie zabiegi wspomagające odchudzanie będą odpowiednie dla danej osoby.
   • Czym jest zabieg RF+? Zabieg RF+ pobudza układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają cały czas w skórze właściwej gdzie stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
   • Czy jest coś takiego jak masaże wyszczuplające? Jak najbardziej, masaże wspomagające proces odchudzania to część naszej oferty zabiegów wyszczuplających. W Primavera można skorzystać z: masażu bambusami królewskimi, masażu czekoladowego, cynamonowego pobudzenia, Shaping Massage, masażu Chocolate & Chili, wyszczuplającego masażu bańką chińską oraz bicze szkockich.
   • Jakich kosmetyków używacie Państwo w SPA? Pracujemy na wiodących markach kosmetycznych takich jak: THALGO, BIOLINE, SELVERT THERMAL, RVB.
   • Jaki zabieg na cellulit Państwo polecicie? W ofercie naszego SPA znajdziecie Państwo szereg zabiegów, wspomagających pozbycie się „pomarańczowej skórki”, w tym: RF+, MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP, SLIM & SCULPT EXPERT TREATMENT – THALGO, FRIGI – THALGO WRAP – THALGO, REBUILDING, SLIM CELL AROSHA, Masaż czekoladowy.

Porównaj programy odchudzające

Porównaj programy odchudzające

OGÓLNE

Program Odchudzający Klasyczny Program Odchudzająco Upiększający Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Pełnowartościowa dieta odchudzająca

x

x

x

x

x

x

x

Bezpłatny wstęp do basenów, saun i jacuzzi

x

x

x

x

x

x

x

Wykład z dietetykiem

x

x

x

x

x

x

x

Spotkanie z szefem kuchni

x

x

x

x

x

x

x

Uroczysta kolacja

x

x

x

x

x

x

x

Konsultacja z kosmetologiem

x

x

x

Konsultacja lekarska

x

Spotkanie z rehabilitantem

x

Spotkanie z trenerem

x

x

ĆWICZENIA

Program Odchudzający Klasyczny Program
Odchudzająco Upiększający
Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Poranny rozruch

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

(6x)

Aqua aerobic

(6x)

(2x)

(2x)

(6x)

(2x)

(6x)

Nordic walking

(6x)

(2x)

(2x)

(6x)

(2x)

(6x)

Zajęcia na sali fitness

(5x)

(2x)

(6x)

(2x)

(5x)

Zajęcia taneczne ZUMBA  (1x)

(2x)

 (1x)

(2x)

 (1x)
Zajęcia z rehabilitantem

(2x)

Body pump/Aerobox

(2x)

(2x)

Waterpolo/ Basket Water

(2x)

(2x)

Trening Obwodowy

(2x)

(2x)

ZABIEGI

Program Odchudzający Klasyczny Program
Odchudzająco Upiększający
Program
Odchudzająco Medyczny
Program Odchudzający dla Mężczyzny Program
Odchudzający „Mamo czas wrócić do formy”
Program Odchudzający dla Par Program Odchudzający dla Przyjaciół
Zabieg kosmetyczny na twarz, szyję i dekolt

x

x

BODY SENSATION

x

x

Masaż czekoladowy „Kraina Czekolady”

x

x

Leczniczy masaż kręgosłupa/kończyn/stóp

x

Drenaż limfatyczny

x

Masaż biczami szkockimi

x

Zawijanie borowinowe

x

Aplikacja plastrów kinesiology taping

x

2x Masaż klasyczny

x

2x Masaż sportowy

x

Masaż biczami szkockimi

x

Slim Sculpt Expert Treatment

x

Shaping massage

x

Chocolate&Chilli masaż

x

 

PRZYKŁADOWY PROGRAM POBYTU
* zastrzegamy prawo do zmiany w harmonogramie programu

1 Dzień

1 Dzień

13.15 obiad
18.00 kolacja Spotkanie integracyjne z lampką wina – godzina ustalana indywidualnie na miejscu
18.30 spotkanie informacyjne: na temat diety, ćwiczeń

2 Dzień

2 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
9.30 spotkanie z trenerem
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Pilates
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

3 Dzień

3 Dzień

8.00 rozruch poranny 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 zajęcia na sali Kardio – z Instruktorem
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Kosmetologiem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

4 Dzień

4 Dzień

8.00 rozruch poranny na plaży 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Body Ball
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Dietetykiem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

5 Dzień

5 Dzień

8.00 rozruch poranny w terenie 9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 ćwiczenia ABT (brzuch, uda, pośladki)
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA Spotkanie z Kucharzem – godzina ustalana indywidualnie na miejscu

6 Dzień

6 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 zajęcia na sali Kardio – z Instruktorem
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

7 Dzień

7 Dzień

8.00 rozruch poranny
9.00 śniadanie
11.00 – 13.00 marszobiegi lub Nordic Walking
13.15 obiad
15.00 – 16.00 Stretching
16:00 – 17:00 Aqua Fitness
18.00 kolacja
18.30 zajęcia własne oraz zabiegi w SPA

8 Dzień

8 Dzień

8.15 badania – pomiar masy ciała, obwodu w talii, pomiar % zawartości tkanki tłuszczowej
9.00 śniadanie
10.00 wyjazd
MENU

odchudzanie-menu

Przykładowy jadłospis

Przykładowy jadłospis

   • Śniadanie 200 kcal: Owocowa Fantazja: mleko sojowe, otręby pszenne, zarodki pszenne, ryż, jagody, wiśnie
   • II Śniadanie 100 kcal: Kiwi
   • Obiad 250 kcal: Zupa jabłkowa z curry Leczo z piersi kurczaka podawane z makaronem razowym
   • Podwieczorek 100 kcal: Bananowy koktajl: mleko ryżowe, banan, figa, zarodki pszenne, melasa trzcinowa
   • Kolacja 150 kcal: Sałatka z tuńczykiem
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

Lista rzeczy

Lista rzeczy

   • Strój kąpielowy/kąpielówki, ręcznik kąpielowy oraz klapki: zajęcia na basenie
   • Obuwie sportowe oraz wygodny strój sportowy: zajęcia na sali fitness
   • Kijki do Nordic Walking (jeżeli posiadasz swoje), druga para obuwia sportowego, kurtka nieprzemakalna (strój powinien być odpowiednio dopasowany do pory roku): zajęcia w terenie
CENNIK I TERMINY
24.04-05.06.16 od niedzieli do niedzieli 1328 PLN – 8 dni
29.05-04.06.16 od niedzieli do soboty 1207 PLN – 7 dni
04.06-25.06.16 od soboty do soboty 1328 PLN – 8 dni
05.06-11.06.16 od niedzieli do soboty 1207 PLN – 7 dni
27.08-10.09.16 od soboty do soboty 1328 PLN – 8 dni
11.09-25.09.16 od niedzieli do niedzieli 1328 PLN – 8 dni
25.09-30.10.16 od niedzieli do niedzieli 1228 PLN – 8 dni
30.10-06.11.16 od niedzieli do niedzieli 998 PLN – 8 dni
06.11-13.11.16 od niedzieli do niedzieli 1228 PLN – 8 dni
13.11-04.12.16 od niedzieli do niedzieli 1180 PLN – 8 dni
30.11-07.12.16 od środy do środy 998 PLN – 8 dni

Dla pobytów 8-dniowych:
* dopłata za pobyt w pokoju jednoosobowym 100 zł
* dopłata za pobyt w pokoju dwuosobowym
do pojedynczego wykorzystania 300 zł
Dla pobytów 7-dniowych:
* dopłata za pobyt w pokoju jednoosobowym 90 zł
* dopłata za pobyt w pokoju dwuosobowym
do pojedynczego wykorzystania 260 zł

Telefon: +48 (58) 774 45 51 wew. 2
Email: rezerwacje@primaveraspa.pl

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra