Wczasy Odchudzające nad Morzem
Odchudzanie Primavera > Programy Odchudzające 8 Dniowe

Programy Odchudzające 8 Dniowe

Program Oczyszczający Detox

Wczasy Oczyszczające Detox

Program Oczyszczający Detox (wyszczuplanie przez oczyszczanie), to program stworzony z myślą o tych, którzy chcą dokonać zmian w swoim ciele, samopoczuciu, trybie funkcjonowania.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający Klasyczny

Blond woman outdoors drinking orange juice

Program stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywność fizyczną i chcą zobaczyć efekt odchudzania już po 7 dniach. Niskokaloryczna, zbilansowana dieta wspomoże odchudzanie i pobudzi metabolizm do pracy.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzająco-Medyczny

Doing exercise

Program dla osób, które chciałyby schudnąć, ale mają przeciwskazania do wykonywania niektórych ćwiczeń fizycznych. W trakcie konsultacji z rehabilitantem ustalony jest indywidualny program zabiegowy. Program Odchudzająco-Medyczny to idealna propozycja na Wczasy Odchudzające dla osób 50+.

Czytaj Więcej »

Program Mamo Czas Wrócić do Formy

little girl with mother

Program dla Pań, które niezależnie czy urodziły dziecko rok, czy 10 lat temu, marzą o powrocie do formy sprzed ciąży. Intensywny program ćwiczeń, niskokaloryczna dieta i silna wola gwarantują satysfakcjonujące efekty już po 7 dniach.

Czytaj Więcej »

Program Odchudzający dla Par

Älteres Paar in Schwimmbad, Lächeln, Portrait

Program dla Niej i dla Niego, osobny plan treningowy, osobny pakiet zabiegowy, wspólny cel – odchudzanie. W prezencie Masaż Gorącymi Kamieniami dla dwojga. Przyjedźcie na 2-tygodniowe Wczasy Odchudzające, aby wspólnie zawalczyć o zdrowie i szczuplejszą sylwetkę.

Czytaj Więcej »

Schudli z nami

Zobacz